Żłobek Łódź

Żłobek jak drugi dom

Jako rodzice muszą Państwo zajmować się wieloma istotnymi sprawami. Czas często goni, a codzienną pracę należy niezwłocznie wykonać. Właśnie z myślą o tych codziennych obowiązkach powstał Żłobek w Łodzi.

To miejsce, do którego mogą Państwo bez obaw przyprowadzić swoje dziecko, by skupić się na pracy czy też nauce. Żłobek prywatny to połączenie wykwalifikowanego personelu z domową atmosferą, która sprawia, że Państwa maleństwo będzie się tutaj czuło bezpiecznie i dobrze. Indywidualne podejście do każdego dziecka pozwala nam dobrać odpowiednie zajęcia dla maluszka, przygotować dla niego odpowiednie posiłki i sprawić, by cały czas upłynął mu na zabawie połączonej z nauką.

 

W naszym żłobku niepublicznym oferujemy bowiem dzieciom zajęcia dodatkowe, które pozytywnie wpływają na ich rozwój motoryczny i psychiczny. Są to: sensoplastyka, Montessori, logopedia, a nawet nauka angielskiego. Żłobek prywatny – Łódź zapewnia pełną opiekę, gwarantując bezpieczeństwo i miłość do dzieci. Zatrudnione opiekunki bez problemu porozumiewają się ze wszystkimi dziećmi, a także dbają o integrację całej grupy. Budowanie relacji z rówieśnikami, dbanie o ich rozwój, dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo – to właśnie prywatny żłobek Łódź “Złota Kaczka”, który jest idealnym miejscem do zabawy i nauki dla każdego malucha! W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.Tutaj kontakt do nas.