Żłobek Montessori Łódź

Dziecko potrzebuje opieki, ale także kontaktu z innymi dziećmi. Z tą myślą powstał Klub malucha “Złota kaczka” w Łodzi. Jest to żłobek wykorzystujący metodę Montessori, który gwarantuje Państwa maluchom najwyższej jakości opiekę i możliwość zabawy z rówieśnikami. Do naszej placówki można przyprowadzać pociechy w wieku od roku do 3 lat. Nasz personel otoczy je troską i zapewni bezpieczeństwo. Dzięki temu rodzice zyskają nieco wolnego czasu lub też będą mogli spokojnie wrócić do pracy.

Montessori - żłobek, który bawi i uczy

Żłobek w Łodzi z wykorzystaniem nowoczesnego podejścia Montessori to doskonałe miejsce nie tylko ze względu na wspaniałą atmosferę i troskę, z jaką podchodzimy do dzieci. Chcemy wspierać rozwój naszych podopiecznych. Maluchy w wieku 1-3 lat dopiero odkrywają i rozwijają pewne umiejętności, przez co wymagają wsparcia dorosłych. W myśl Montessori dla maluchów staramy się działać wielopłaszczyznowo. Prowadzimy więc zajęcia z angielskiego, sensoplastyki i logopedii. Zatrudniamy opiekunki z doskonałym podejściem do dzieci, świadome tego, że każdy podopieczny ma inne potrzeby.

 

Wspieramy rodziców i dzieci

Opieka nad małym dzieckiem wymaga ciągłej uwagi i pochłania energię. Załatwianie pilnych spraw nie jest wówczas łatwe, a powrót do pracy często niemożliwy. Żłobek z systemem wychowawczym Montessori w Łodzi wspiera rodziców w opiece nad pociechą, a dziecko - w jego rozwoju. Rodzice chcą dla dzieci wszystkiego, co najlepsze, dlatego wybierają tylko placówki godne zaufania. Nasze opiekunki mają nowoczesne podejście do najmłodszych oraz ich rozwoju, zgodnie z metodą Montessori. Wiedzą, że jest on procesem złożonym i powinien przebiegać indywidualnie.

Szczegółowy plan zajęć znajdziesz TUTAJ